Bharatanatyam
v Praze

V Praze probíhají kurzy bharatanátyam. Mistr tradičního tance Bharatnatjam Šrí Ujwal M. Bhole navštěvoval Prahu již od roku 2003 dvakrát za rok. V červnu 2006 se poprvé konaly kurzy volně otevřené veřejnosti. Na jaře 2010 proběhl poslední kurz s tímto brilantním učitelem, který v té době již bojoval s rakovinou. 5. prosince 2010 této nemoci podlehl.

Nyní kurzy pokračují pod vedením jeho nejpokročilejšího žáka Michala Macha. Michal Mach udržuje původní osvědčenou strukturu: každý týden vede pravidelné kurzy, dvakrát do roka pak pořádá intenzivní seminář (na jaře a na podzim).

Zástupci Šrí Ujwala M. Bholeho a Nivedity Badve v Praze jsou Michal Mach a Jana Brotánková.

Kurzy

Pravidelné kurzy probíhají pod vedením nejpokročilejší žákyne Ujwala Bholeho a tim padem nejprirozenejsi volby nastupce: Nivedity Badve. Jeji prvni turne bude v listopadu 2012, planuje jezdit kazdy pulrok jako jeji ucitel. Momentálně běží pravidelný kurz pro pokročilé, plus seminare Kirti Ramgopal (srpen 2012) a Nivedity Badve (listopad 2012) - viz nase aktuality.

Pokud bude zájem, lze otevřít kurz pro začátečníky popřípadě uspořádat víkendový seminář.

Studijní materiály

Adavu systém

Kontakt

Máte-li jakékoliv dotazy, připomínky, komentáře, novinky nebo "jen" zájem o Bharatanatyam, pište nám, prosím, na naší adresu:

janabharatanatyam.cz